فروشگاه

لیزر پوینتر سبز

خرید لیزر پوینتر سبز خرید اینترنتی لیزر پوینتر سبز خرید پستی لیزر پوینتر سبز

قیمت : 46800 تومان

فروش لیزر پوینتر سبز اصل با برد 7 کیلومتر به همراه کیف مخصوص

لیزر سبز با برد کیلومتری
  • کاربردهای لیزر سبز :
  • - از لیزر پوینتر سبز رنگ به طور وسیع در جلسات کاری ,هتلها , رستورانها و سالن های پذیرایی به عنوان نشانگر استفاده می نمایند.
  • - مناسب برای کوهنوردان ، گردشگران ، علاقه مندان به ستاره شناسی ، مسیریابی (به ویژه جهت درخواست امداد) ، طبیعت گردان و سایر رشته های ورزشی مرتبط با طبیعت و …
  • - نمایش محلهای دور دست تا برد چند کیلومتر (به ویژه مشاهده ستارگان در شب)
  • - با استفاده از لیزر سبز شما می توانید به کمک شکستهای زیبای نور که در رنگها و اشکال مختلف توسط لیزر تولید می کند مکانی زیبا و سحر آمیز را برای خود واطرافیان محیا سازید.
  • - شکستهای زیبای نور تولید شده توسط این دستگاه به ویژه در شب زیبایی منحصر به فردی را تولید می کند.

لیزر سبز حرفه ای

توجه : به هیچ عنوان نور لیزر سبز را به صورت مستقیم روی چشم کسی نیاندازید !

برای خرید لیزر سبز بر روی دکمه خرید پستی در بالای صفحه کلیک کنید

لیزر سبز پر قدرت

با همراه داشتن لیزر پوینتر در شب های رصدی به راحتی به همراهانتان صورت های فلکی و اجرام اعماق آسمان را نشان دهید.

لیزر سبز مناسب ترین وسیله برای آموزش صورت های فلکی و اجرام غیر ستاره ای، مناسب برای تمرین ماراتن مسیه و صوفی؛ وسیله ای لازم و کارآمد در تورهای آموزشی نجوم.

خرید لیزر سبز حرفه ای

زمانیکه در یک سالن کنفرانس نشسته اید چه چیز شما را اذیت میکند؟

نور زیاد سالن و یا شاید هم تاریکی بیش از حد محیط! گاهی اوقات هم نور لیزری که شما مجبور هستید برای دنبال کردن بحث موجود در سالن به آن خیره شوید شما را دچار سردرد می کند، آیا تا کنون به این سردرد و علت آن فکر کرده اید؟

اغلب اشعه های لیزری که برای استفاده در سالن های کنفرانس انتخاب می شوند با نور قرمز و درصد پایینی از فوتون ها که قابلیت حرکت در فضا را دارند انتخاب می شود. این انتخاب نادرست عنبیه چشم شما را خسته کرده و کم کم شما را دچار سردرد می کند.

اما لیزر پوینتر حاصل یک فکر جدید در زمینه ساخت این قبیل لیزر هاست، نور این اشعه سبز رنگ بوده و شدت حرکت فوتون هایش 50 برابر نور قرمز می باشد.

خرید لیزر سبز
یکی از کاربردهای ناپسند لیزر های سبز (با توجه به برد بالایشان )، استفاده در ورزشگاه های فوتبال برای آزار بازیکنان تیم حریف است، در ایران و بسیاری از کشورهای جهان دیده شده که از لیزر سبز برای برهم زدن نظم بازی استفاده شده و در برنامه ۹۰ و بسیاری از جراید و سایت های ورزشی هم دراین باره صحبت شده و خواهان عدم انجام آن در ورزشگاهها شده اند در زیر نمونه هایی از استفاده نادرست از لیزر سبز را می بینید
napasand
لیزر پوینتر لیزر پوینتر سبز
خرید لیزر پوینتر
  • توجه به یک نکته قبل از خرید لیزر سبز
  • با توجه به استفاده غیر اخلاقی برخی افراد از لیزرهای سبز، از کلیه خریداران تقاضا داریم که در این موارد از لیزرهای سبز استفاده نکنند
خانه | تماس با ما تمامی حقوق برای فروشگاه اینترنتی كالاايران محفوظ است